1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя лют. 23

PDF Друк e-mail

24-Fotowettbewerb-2013 RU
Назва проекту: "Безкоштовний розподіл медикаментів і медичних допоміжних засобів колишнім в'язнів нацистських концтаборів – громадянам України"

Виконавці проекту: 

Cекретаріат Правління ГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність"

Керівник проекту – Марчук Олена Володимирівна

Термін дії проекту:  01.03.2017 р. -  31.12.2017р.

Організатор програми сприяння:

Німецьке товариство "Міксіміліан-Колбе-Верк", м. Фрейбург, ФРН

Кошти організатора програми: 36 000 Євро

Мета проекту: покращення якості життя 120 колишніх в'язнів нацистських концтаборів – громадян України шляхом одержання медикаментів та допоміжних медичних заходів. 

Опис проекту: 

В рамках наявних Проекту передбачено надання медичної допомоги за індивідуальним призначенням лікаря за рецептами або за висновками медичних установ:

1. Медикаменти.

2. Медичні допоміжні та гігієнічні засоби:

  - вбираюча білизна (памперси, пелюшки тощо);

  - засоби для захисту від нетримання, профілактики пролежнів тощо;

  - ортопедичні панчохи, устілки, бандажі, бинти тощо;

  - засоби пересування (ходунки, палиці тощо);

  - тонометри, глюкометри, небулайзери та приналежності тощо.

Отже, якщо Ви потребуєте вищезгадану медичну допомогу, то для її отримання  необхідно надіслати на нашу адресу Заяву в довільній формі щодо необхідності отримання медикаментів та/або медичних допоміжних засобів. До заяви обов’язково просимо прикласти копію паспорту та ідентифікаційного коду, оригінали рецептів та/або довідки лікаря та/або медичної установи. Просимо в заяві обов’язково вказати Ваш контактний номер телефону для зворотного зв'язку.

В разі виникнення питань Ви можете зв'язатися з нами за номером телефону/факсу (044) 4625009. Анкету, заяву з прикладеними рецептами або довідками лікаря надішліть, будь ласка, на адресу:

ГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність»

вул. Кирилівська (Фрунзе), 15

м. Київ, 04080

Якщо правочинний претендент помер на момент надання гуманітарної медичної допомоги, його спадкоємцям або іншим особам допомога не надається

Реалізація проекту: 

За рахунок коштів, наданих спілкою, протягом 2017 року було профінансовано надання медичної допомоги колишнім в’язнів нацистських  концтаборів  81-й особі  на  загальну  суму  492 246,80 грн. (забезпечення медикаментами та медичними засобами відповідно до медичних висновків та рецептів лікарів, забезпечення інвалідними візками, протипролежневими матрацами, засобами пересування т.і.).

 

joomlamodniyportal.ru