1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер лип. 25

09.09.2020: у Шостці відбулася презентація сайту та 3-D туру по меморіально-освітньому комплексу «Родинна пам’ять»

PDF Друк e-mail

8 вересня у Шостці відбулася презентація сайту та 3-D туру по меморіально-освітньому комплексу «Родинна пам’ять», відкритому для відвідувачів у жовтні 2015 року. Міський голова Шостки Микола Нога відзначив високий технічний рівень продукту та важливість його для регіону. Президент ГО МФ «Взаєморозуміння і толерантність» Ігор Лушніков підкреслив унікальність зібраних матеріалів, до яких тепер є доступ з будь-якого куточку світу, у тім числі англійською мовою. Загалом на сайті розміщено понад 2 тисячі фотоматеріалів та документів, пов’язаних з історією XX століття у Шостці, упорядковано близько півсотні біографій.

Кожен відвідувач туру може роздивитися будівлю музею зовні та експозицію всередині, самостійно за власним маршрутом обійти всі приміщення, роздивитися все експонати, і за бажанням прочитати будь-який документ, роздивитися фото, дізнатися історичну інформацію на обрану тему, за допомогою точок доступу перейти на відповідну сторінку сайту, де розміщена вичерпна інформація.

Технічним партнером виступила рекламна компанія «Радуга», яка створила продукт за сучасними стандартами, забезпечивши можливість огляду туру у режимі віртуальної реальності. За науковий супровід проекту відповідала Тетяна Пастушенко, яка наголосила на тому, що на сайті передбачена перспектива розвитку, тобто можна розміщати нові біографічні та історичні матеріали. Перші відгуки від родин вже дозволили поповнити експозицію новими рідкісними фотографіями.

Проект фінансувався за кошти німецького фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє», який опікується збереженням пам’яті про колишніх жертв нацизму.

https://shostkamuseum.com.ua/

joomlamodniyportal.ru