1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер лип. 25

24.05.2021: Додаткові послуги

PDF Друк e-mail

gnatiuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.05.2021: ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ щодо проекту з німецьким Фондом "Пам'ять, відповідальність і майбутнє"

В рамках проекту з німецьким Фондом "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" "Покращення життєвої ситуації жертв націонал-соціалізму шляхом поліпшення їхнього фізичного та психоемоційного стану" затверджено надання наступних додаткових послуг:

1. Фінансування ортопедичних операцій по заміні тазостегнових і колінних суглобів, а також проведення артроскопії.  При цьому заявники разом з Заявою надають інформацію щодо конкретної клініки, в якій планується проведення операції або обстеження (найбільш найближчої до місця проживання). Проїзд заявнику та супроводжуючій особі не оплачується.

2. Компенсація витрат на медикаменти під час лікування в лікарні. Для отримання коштів необхідно направити до нашої організації Заяву з банківськими реквізитами рахунку заявника, оригінал витягу з історії хвороби з обов'язковим посиланням на ідентифікаційні дані заявника (прізвище, ім'я, по-батькові, дата народження, місце проживання), а також перелік призначених медикаментів, завірений лікуючим лікарем або медичною установою/аптекою, також додаються квитанції з переліком медикаментів.

3. Можливість отримання медикаментів та медичних допоміжних засобів до трьох разів.