1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя лют. 23

27.01.2014: "Відкриття пересувної виставки «Одне дитинство – різні долі», м.Луганськ"

PDF Друк e-mail

У Луганську відкриється пересувна виставка «Одне дитинство – різні долі»

 

30 січня у Луганському обласному краєзнавчому музеї відкриється пересувна виставка під назвою «Одне дитинство – різні долі» про долю дітей у роки Другої світової війни.

Основою для виставки стали 29 життєвих історій дітей та підлітків – нині людей похилого віку, – які зустріли Другу світову війну у своїх рідних містах і селах по всій Україні, а також Росії, Білорусі і Латвії. Історії ілюструють події 1941-1947 рр., а саме – життя цивільного населення в часи нацистської окупації, співіснування з владою та встановленим нею режимом, примусову працю дітей на сільськогосподарських роботах,  побутове життя поруч з німецькими, італійськими та угорськими військовими і післявоєнні голодні роки. 

Виставка демонструватиметься в 10 містах Луганської області протягом лютого червня 2014 р.

До участі у відкритті виставки запрошені представники управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, департаменту освіти і молоді Луганської міської ради, свідки подій Великої вітчизняної війни, чиї історії представлені на виставці, учні загальноосвітніх середніх і професійно-технічних навчальних закладів, студенти вузів м. Луганська і області, творчий колектив – хор Луганської міської організації «Ветеран», викладачі історії та архівознавства Східноукраїнського національного університету ім. В .Даля, представники Луганського єпархіального управління.

Захід проводиться в рамках проекту «Організація роботи пересувної виставки «Одне дитинство – різні долі» про долю дітей у роки Другої світової війни» за фінансової підтримки МГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність» (м. Київ).

Відкриття виставки відбудеться  30 січня о 13-00 у Луганському обласному краєзнавчому музеї за адресою: вул. В. Шевченка, 2.

 

Ганна Низькодубова