1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер груд. 07

PDF Друк e-mail

Організація: Закарпатський місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння та толерантність"

Номер заявки: 19-МЕД-10

Керівник проекту: Грицак Михайло Юрійович

Назва проекту: "Медико-соціальний центр підтримки постраждалих від нацизму в роки Другої світової війни, потерпілим від військових конфліктів та самотніх людей похилого віку, які мешкають у м.Ужгород та Закарпатській області"

Термін дії проекту: 01.05.2010 - 01.05.2011

Кошти організатора програми: 239 998,00 грн.

Цільова група: 37 осіб

Опис проекту: 

Посилення   адресної   допомоги   та   забезпечення   медичної,   моральної   підтримки непрацездатних    громадян    зазначеної    категорії,    покращення    їх    здоров'я.    Залучення    до обслуговування,   навчання   та   набуття   практичного   досвіду   волонтерами   щодо   догляду   за
вказаною категорією людей, санаторне лікування у санаторіях «Синяк» та «Карпати», які мають медичне обладнання, кваліфікований персонал та стандарти лікування, і пропонується проект.
 
Заходи:
1. Виявлення та відбір людей похилого віку, які потребують стороннього догляду, реабілітації та проведення оздоровчих заходів.
2. Організація місцевим тренінгів по догляду за людьми похилого віку для соціальних працівників і осіб, які доглядають за людьми похилого віку.
3. Супровід пільгового контингенту до санаторія.
4. Забезпечення діагностичного обстеження,  курсу санаторного лікування, лікувального харчування пільгового контингенту.
5. Організація спільно із обласним відділенням Українського товариства Червоного Хреста бази по зберіганню, підбору з участю спеціаліста та видачу засобів малого протезування (милиць, костилів, крісел-колясок, тощо).
 
Результати:
Під час дії проекту у санаторіях Закарпаття пройшли санаторно-курортне лікування 45 осіб на суму 183 580 грн.
В ході проекту були також проведені семінари-наради для соціальних працівників та волонтерів з числа студентів вищих навчальних закладів Закарпаття, соціальних працівників районних управлінь праці та соціального захисту населення, із регулярним залученням спеціалістів ДП «Синяк» та «Карпати» та обласного відділення Українського товариства Червоного Хреста.