1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер груд. 07

PDF Друк e-mail

Організація: Чернівецький місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння і толератність"

Номер заявки: 04-МЕД-10

Керівник проекту: Клевчук Ольга Дмитрівна

Назва проекту: "Соціальний центр "Опіка" для жертв війн і тоталітаризму"

Термін дії проекту: 01.05.2010 - 01.05.2011

Кошти організатора програми: 234 500,00 грн.

Цільова група: 33 особи

Опис проекту: 

Завднанням проекту є покращення життєвої ситуації жертв нацизму, надання їм соціальної і медичної допомоги, пропаганда здорового способу життя, усунення соціальної ізоляції одиноких соціально-незахищених осіб, допомога в подоланні життєвих труднощів, сприяння активному спілкуванню, збереження історичної пам"яті про них.

Підопічні отримують комплекс соціальної, медичної, матеріальної, психологічної, правової, культурної допомоги. В роботі поєднуємо різні форми надання допомоги: на дому і в денному центрі; по графіку і по виклику, індивідуальну і групову. Допомога надається у відповідності з узгодженими індивідуальними планами догляду. Це сприяє більш повному задоволенню потреб підопічних, покращенню якості обслуговування.

Підопічним осередку надаються медикаменти, продукти харчування, засоби індивідуальної гігієни, миючі засоби, тонометри, глюкометри, засоби пересування, окуляри, транспортна та консультативна допомога, перукарські послуги, послуги з дрібного ремонту одежі та прання.

Біля 30 відсотків підопічних, в зв’язку з хворобами та немічністю, потребують патронажного догляду на дому. Їм надається соціально-господарська допомога: прибирання помешкання, ведення домашнього господарства, прання білизни, та ін. Медична допомога включає: гігієнічний догляд, обслуговування стаціонарів на дому, догляд за ранами та пролежнями, закапування очей та вух, супровід в медичні установи та ін. Спеціалістами проводиться медичний огляд підопічних, вимірювання АТ, рівня цукру в крові, зняття ЕКГ. Здійснюються профілактичні та реабілітаційні заходи. Вони включають масаж, оздоровчі вправи, фізіотерапевтичні процедури, заняття на тренажерах. Реабілітація підопічних здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету в госпіталі інвалідів війни, Брусницькій та Берегометській лікарнях відновного лікування.

Одним із методів підвищення соціальної активності, подолання соціальної ізольованості підопічних, підвищення їх соціального статусу є організація різноманітних заходів. Вони мають різноплановий характер. Створені і активно працюють клуби по інтересам, де члени клубів збираються на засідання, спілкуються, обговорюють свої проблеми, проводять різні заходи, організовують тематичні вечори, разом відзначають релігійні та особисті свята, дні народження, обговорюються питання пов’язані із збереженням активного довголіття, профілактикою захворювань, попередженням ускладнень хвороб, народні методи зцілення. Запрошуються для консультацій медики - практики, народні цілителі, науковці медінституту

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru