1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер лип. 25

PDF Друк e-mail

Організація: Дніпропетровський місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння і толератність"

Номер заявки: 02-МЕД-11

Керівник проекту: Ромашко Антоніна Олексіївна

Назва проекту: "Рука допомоги" - медико-соціальна підтримка колишніх жертв націонал-соціалізму та тоталітарних режимів"

Термін дії проекту: 01.05.2011 - 01.05.2012

Кошти організатора програми: 240 000,00 грн.

Цільова група: 66 осіб

Опис проекту:

Сформовано цільову групу, в яку також входять чотири групи самодопомоги.

Проведено семінар по підвищенню кваліфікації працівників, координаторів груп самодопомоги та волонтерів на тему «Мистецтво спілкування та діалогу з елементами тренінгу», який допомагає у роботі з членами цільової групи.

21 – 23 червня відбулась екскурсійна поїздка до Софіївського парку у м. Умань з метою відпочинку та спілкування. «Эта экскурсия вселила в нас заряд бодрости, энергии и, самое главное, общение друг с другом». Так написали в своїх відгуках учасники цієї незабутньої подорожі в історію нашої країни.

А прогулянка на теплоході по Дніпру просто зачарувала всіх учасників. Про цю подію надрукована стаття у газеті «Наше місто».

12 жовтня відбулась екскурсія до меморіального комплексу «Битва за Дніпро» у с. Войскове Дніпропетровської області з відвідуванням діорами «Битва за Дніпро», яка розповідає про події під час війни саме у с. Войскове. Відчуття від цієї поїздки важко передати. Особливо коли знаєш про те, що під час цієї операції загинуло біля 300 000 військових. Учасники поїздки поклали квіти до монументу. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

20 червня була проведена зустріч з учнями Вищого регіонального училища поліграфії та інформаційних технологій з нагоди 70-річниці початку ВВВ. Учням і всім присутнім було продемонстровано фільм про концтабір Равенсбрюк, а також вони почули розповіді колишніх жертв нацизму про життя в неволі. Такі зустрічі потрібні. Тому, що не втрачається зв'язок поколінь. Подібна зустріч «Зустріч поколінь» відбулась також з учнями 142 та 20 школи у ветеранській організації АНД району міста.

З нагоди Дня пам'яті зустріч також відбулась в територіальному центрі з обслуговування пенсіонерів Індустріального району з ініціативи адміністрації району.

Було проведено «Теплий дім» у члена цільової групи інваліда 1 групи – візочника Анкудінова М. Є. з нагоди його 85-річчя. Про значення для нього цієї зустрічі не передати словами. Він відчув себе потрібним у цьому світі. Радів як дитина.

Учасники проекту беруть участь у заходах, які проводить міська бібліотека та регіональне відділення письменників. Це музично-літературні вечори, зустрічі з цікавими людьми. Саме головне, що вхід на такі цікаві заходи вільний. Проводяться вони кожної суботи та неділі.

Провели цікаву зустріч у центрі здоров'я - «День гіпертоніка».

Особливий захід, який відбувся в нашому місті, це демонстрація Міжнародної пересувної виставки «Імена замість номерів» в редакції міської газети «Наше місто», в районній Індустріальній раді м. Дніпропетровськ, у м. Новомосковськ. Про цю подію розповідали 34 та 51 телеканали міста, газета «Наше місто», телеканал та місцева газета у м. Новомосковськ. Виставка виконала свою роботу – молоді люди, які її відвідали відчули, що в житті є зовсім інші цінності, не втрачається зв'язок поколінь, а це головна мета проекту «Імена замість номерів». Так можна вважати читаючи відгуки молодих людей. Виставку відвідали більше 1 500 чоловік.

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru