1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер вер. 21

PDF Друк e-mail

ПРО НАС

Створена у 2008 році Міжнародна громадська організація "Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність” є міжнародною добровільною самоврядною неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує громадян України, іноземців та осіб без громадянства, які виявили бажання співпрацювати для реалізації завдань, визначених Статутом Фонду.

В даний час наша організація має 14 місцевих осередків по регіонах України та Переяслав-Хмельницьке відділення.

Діяльність Міжнародної громадської організації "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність" направлена на захист соціальних, економічних, культурних та інших законних інтересів громадян, які постраждали від націонал-соціалізму під час Другої світової війни, ветеранів і жертв війни, військових конфліктів і тоталітарних режимів, сприяння соціальній підтримці і здійсненню заходів щодо покращення їх якості життя, матеріального становища, впровадження соціально-психологічних знань в життя людей для побудови здорового та безпечного їх життя, підвищення громадянської свідомості та розбудови громадського суспільства, сприяння зміцненню взаєморозуміння і співробітництва між народами, толерантності в суспільстві.

Наша організація здійснює в Україні реалізацію гуманітарних, медико-соціальних проектів в інтересах жертв рабської і примусової праці націонал-соціалізму, жертв війн та тоталітарних режимів, а також проектів по збереженню історичної пам’яті.

Затвердження гуманітарних проектів та виділення коштів на їх реалізацію здійснюється відповідно до Принципів діяльності по підтримці проектів.

Для участі у конкурсі на одержання коштів для реалізації гуманітарних проектів необхідно заповнити та надіслати на адресу МГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність" Заявку на одержання коштів по програмі підтримки.

Будемо вдячні за пожертви та благодійні внески на реалізацію гуманітарних медико-соціальних проектів в інтересах громадян, які постраждали від націонал-соціалізму під час Другої світової війни, ветеранів і жертв війни, військових конфліктів і тоталітарних режимів.

Безповоротну фінансову допомогу для реалізації гуманітарних проектів і програм просимо перераховувати на рахунки МГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність»:

 

МГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність"

ЄДРПОУ 35670533

р/р " 260060455300 у національній валюті

р/р " 26008045531001 в Євро

в АТ "Брокбізнесбанк"

МФО 300249