Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Громадська організація "Мiжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність" - ПерХмел_мед_13-14
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Tuesday Mar 19

PDF Print E-mail

Організація: Переяслав-Хмельницьке відділення МГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність"

Номер заявки: 60-МЕД-13

Керівник проекту: Ковальська Анелія Віталіївна

Назва проекту: "Медико-соціальна підтримка жертв націонал-соціалізму"

Термін дії проекту: 01.06.2013 - 01.06.2014

Кошти організатора програми: 208 200,00 грн.

Опис проекту: Заходи та етапи проекту:

1. Проведення засідання координаційної ради. Це дає можливість визначити напрямки реалізації проекту, скоординувати роботу з партнерами та волонтерами проекту, узгодити з соціальними службами міста і району список членів цільової групи, а також список жертв націонал-соціалізму, які складають так званий резерв цільової групи.

2. Проведення виїзних (за домашніми адресами) медичних обстежень членів цільової групи (всього 50 осіб), що дає можливість визначити їхні медико-соціальні потреби.

3. Постійна робота «Школа здоров’я»: лікар-консультант Стефанська Л.І. надає консультативну медичну допомогу членам цільової групи. Обговорюються насамперед питання здорового харчування, профілактики сезонних захворювань.

4. Працює психологічна служба «Розрада»: психолог-геронтолог, кандидат психологічних наук Гуріна З.В. проводить індивідуальні психологічні консультації членів цільової групи за домашніми адресами та у клубі «Пам'ять серця».

5. Щомісячно проводяться психологічні тренінги. Організовуються дискусії на тему, наприклад «Що заважає нам жити?», «Що допомагає нам жити?», «Мій настрій».

6. Упродовж всього проекту члени цільової групи забезпечувалися медпрепаратами (відповідно до результатів медобстеження та приписів лікарів).

7. Упродовж всього проекту члени цільової групи отримують соціальну допомогу на дому. Допомогу надають волонтери проекту з числа соціальних робітників.

8. Проводяться семінари для волонтерів проекту (волонтерів з числа соціальних робітників та студентів). Головна тема семінарів: «Обмін досвідом роботи по догляду за людьми похилого віку».

9. Видання буклету про призначення та напрямки реалізації проекту, що дає можливість привернути увагу суспільства до проблем людей літнього віку, а також знайти нових партнерів для продуктивнішої реалізації проекту.

10. Проводяться щомісячні зустрічі членів цільової групи у клубі жертв націонал-соціалізму «Пам'ять серця», зокрема зустрічі до Дня скорботи (22 червня), до Дня Незалежності, до Дня міста (13 вересня та 15 вересня) та ін. пам’ятних дат.

11. Проводяться суботники по наданню допомоги членам цільової групи на присадибних ділянках. Кількість учасників-волонтерів – близько 80 осіб.

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru