Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Громадська організація "Мiжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність" - Хмельн_мед_13-14
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Tuesday Mar 19

PDF Print E-mail

Організація: Хмельницький місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння і толератність"

Номер заявки: 36-МЕД-13

Керівник проекту: Кухар Володимир Петрович

Назва проекту: "Центр людей похилого віку, жертв війн і тоталітарних режимів: "Хмельницький"

Термін дії проекту: 01.06.2013 - 01.06.2014

Кошти організатора програми: 237 840,00 грн.

Цільова група: 270 осіб

Опис проекту: Продовжено розпочату роботу з цільовою групою з надання медико-соціальної, психо-логічної, організаційної допомоги як в приміщенні Центру людей похилого віку, так і безпосередньо на дому для маломобільних людей, кількість яких щорічно збільшується. Особам цільової групи надано допомогу продуктовими наборами та допомогу медикаментами. І всім – психологічну допомогу, якої потребує кожна особа похилого віку, що проживає одиноко, певним чином ізольовано від суспільства. Тому-то в інтересах цієї категорії людей Центром проводяться різного роду заходи, такі як зустрічі до свят і визначних дат, вшанування на ювілеї та дні народження, зустрічі з молоддю, записи спогадів. Так, стали традицією у м. Хмельницькому щорічні мітинги-реквієми на місці бувшого табору військовополонених у передмісті Ракове, де в роки війни розстріляно 65 тисяч солдат та офіцерів, тому називаємо це місце «Українським Бухенвальдом», яке ще чекаю свого дослідження.

Підопічні Міжнародного фонду «Взаєморозуміння і толерантність», які проживають у м. Хмельницькому, з вдячністю відгукуються за надану їм допомогу. Бондар Є.В.:« Дякую працівникам Фонду «Взаєморозуміння і толерантність» за їхню доброту, щирість, людське відношення до людей поважного віку. Нехай добро проростає, лихо всіх нас обминає». Лисак Ф.В.:« Хочу виразити найщиріші слава подяки колективу Фонду «Взаєморозуміння і толерантність» за піклування про людей похилого віку, людей, що пройшли війну, голодомор, людей, що відбудовували нашу країну, жили заради щасливого майбутнього своїх дітей». Крицька Г.С., в’язень концтабору Равенсбрюк, 89 р.:« Мені навіть важко підібрати потрібні слова, щоб виразити заслужену подяку колективу Фонду «Взаєморозуміння і толерантність» за велику і вкрай необхідну допомогу людям похилого віку, колишнім жертвам тоталітарних режимів. В наш час, коли ціни на все, особливо на ліки і продукти ростуть немов гриби після дощу – отримати безкоштовно потрібні ліки і кошик з набором різних продуктів – це казкова мрія немічного пенсіонера. А ще з якою увагою, душевною щедрістю і добротою вручають нам ось ці безцінні для нас дарунки. Я людина немічна, з горем навпіл пересуваюсь на милицях по квартирі. А працівники Фонду часто відвідують мене, пропонують різні послуги і медичні, і побутові. Спасибі усім вам добрі люди, здоров’я вам, щастя, миру і добра. Низький уклін вам. м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 71, кв.5».

Фотогалерея:

Переможниця Хмельницького міського літературного конкурсу школярів «Взаєморозуміння і толерантність ? риси, притаманні сучасному суспільству» Богдана Подзигун

joomlamodniyportal.ru

 

 

 

 

 

Ганна Крицька згадує… як в дитинстві пережила голодомор, а в юні роки концтабір Дахау… щоб нові покоління пам’ятали  про ті страшні роки…

joomlamodniyportal.ru

 

 

 

 

 

Вшанування Афанасія Сторожука, в’язня концтабору Бухенвальд, голову спілки в’язнів концтаборів Хмельницької області з нагоди його 89-ліття.

joomlamodniyportal.ru

 

 

 

 

 

Менеджер «Центру людей похилого віку» Світлана Грох відвідує  на дому 90 -річну Фещук Ганну ільківну, яка в роки війни працювали на заводі м.Нойда в Німеччині.

joomlamodniyportal.ru

 

 

 

 

 

Вшанування ветеранів до Дня захисника Вітчизни

joomlamodniyportal.ru

 

 

 

 

 

«Стара гвардія» в строю: (зліва направо) голова спілки в’язнів концтаборів Хмельницької області, в’язень концтабору Бухенвальд 89-річний А.І.Сторожук; військовополонений в Уманському котлі і Offlag XIII D в Німеччині лейтенант 41 –року, сьогодні почесний полковник Української армії  95-літній М.І.Гарієвський; в’язень концтабору Дахау 87-річний І.А.Швед; людина, що пережила окупацію, заступник голови ради ветеранів м. Хмельницького 78-рівчний В.М.Сєргєєв.

joomlamodniyportal.ru