Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Громадська організація "Мiжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність" - Запоріж_13-14_мед
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Tuesday Mar 19

PDF Print E-mail

Організація: Запорізький місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння і толератність"

Номер заявки: 02-МЕД-13

Керівник проекту: Касьян Григорій Костянтинович

Назва проекту: "Центр соціальної активності жертв нацистських переслідувань міста Запоріжжя"

Термін дії проекту: 01.06.2013 - 01.06.2014

Кошти організатора програми: 240 000,00 грн.

Цільова група: 300 осіб

Опис проекту: З метою продовження гуманітарного медико-соціального проекту «Центр соціальної активності жертв нацистських переслідувань, ветеранів війни, людей похилого віку м.Запоріжжя» Запорізьким місцевим осередком розроблений робочій план реалізації проекту і бюджет на період з 01.06.2013 по 30.05.2014 року.

Згідно з планом своєчасно надана пропозиція Фонду щодо співпрацівників проекту. В червні-липні 2013 року сформовано цільову групу, групу волонтерів та координаторів, проведені тендери на забезпечення жертв нацистських переслідувань медикаментами та продуктовими наборами. Проведено навчання волонтерів та координаторів.

Діяльність Центру здійснюється за такими напрямами медико-соціальної допомоги:

– з питань гігієни (перукарські);

– профілактична допомога (медична);

– з ремонту та пошиттю одягу;

– забезпечення учасників цільової групи, які мають потребу в допомозі, медикаментами, медичними засобами, засобами догляду та гігієни, продуктовими наборами;

– з організації змістовного дозвілля: культурно-масові заходи, лекторії, заняття гуртків художньої самодіяльності, екскурсії, культпоходи, організація та проведення зустрічей.

В Центрі організовано облік наданої допомоги у такому порядку. Співпрацівниками у спеціальних журналах ведеться поіменний облік надання медико-соціальної допомоги відвідувачам Центру, які щомісяця надають звіт за встановленою формою. Після цього дані переносяться на іменну облікову картку учасника проекту та в електронну базу даних. По закінченню дії проекту підбиватимуться підсумки наданої медико-соціальної допомоги за такими показниками: кількість осіб, охоплених проектом, у тому числі за статусом, за сімейним станом, за статтю, за віковою категорією, видами наданої допомоги тощо.

З числа жертв нацизму у кожному районі сформовані групи самодопомоги: координатор і його помічники-волонтери. Враховуючи кількість колишніх в’язнів концтаборів у місті Запоріжжі визначено координаторів та  волонтерів, в обов’язки яких входить:

– виявлення осіб з числа жертв нацистських переслідувань, які конче потребують допомоги у забезпеченні медикаментами, медичними засобами, засобами догляду та гігієни, а також продуктами харчування;

– надання допомоги хворим жертвам нацизму у доставці ліків, продуктів харчування тощо.

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru