Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Громадська організація "Мiжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність" - Надання допомоги колишнім радянськім війсковополоненим(2010)
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Sunday Feb 17

PDF Print E-mail

 

logo

 

 

 

 

Назва проекту: "Надання допомоги колишнім радянським військовополоненим"

 

Термін дії проекту: 01.01.2010 – 31.12.2010

Опис проекту:

1-го жовтня 2008р. між Міжнародною громадською організацією «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» та Спілкою контактів з країнами колишнього Радянського Союзу “Kontakte-Контакты” e. V., Берлін, було укладено Угоду про надання медичної та іншої допомоги колишнім радянським військовополоненим, які проживають в Україні. Німецька спілка оголосила громадянську акцію допомоги «забутим» жертвам нацизму – колишнім радянським військовополоненим, примусовим робітникам. Компанія солідарності була покликана з метою привернути увагу до факту, що радянські військовополонені не були у ФРН офіційно визнані жертвами нацистських переслідувань та не мали права на фінансову виплату по Закону ФРН "Про створення німецького Федерального Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє».

У 2010 році МГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність" за рахунок коштів Спілки контактів з країнами колишнього Радянського Союзу “Kontakte-Контакты” e. V. змогла надати 84 колишнім військовополоненим, які мешкають в Україні, допомогу на загальну суму 153 457,04 грн., а саме було  профінансовано:

- слухопротезовання – 15 чол.,

- оперативне лікування органів зору - 2 чол.,

- забезпечення медикаментами та медичними засобами відповідно до рецептів лікарів та медичних висновків – 67 чол.

Нагадуємо, якщо Ви, чи хтось з Ваших рідних або знайомих під час Другоїї світової війни, перебуваючи в лавах Червоної Армії, потрапив у полон і потребує вищезгадану медичну або іншу допомогу, просимо звертатися до відділу підтримки гуманітарних проектів за  № телефону/факсу : (044) 462-48-22 або за адресою:

 МГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність»

 вул. Фрунзе, 15

04080 Київ