Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Громадська організація "Мiжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність" - "Надання допомоги колишнім радянським військовополоненим 2017"
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Wednesday Oct 24

PDF Print E-mail

logo

 

 

 

 

Назва проекту: "Надання допомоги колишнім радянським військовополоненим"

Термін дії проекту: 01.01.2017 – 31.12.2018

Опис проекту: проект розпочав свою дію з 1-го жовтня 2008р. відповідно до Угоди між Міжнародною громадською організацією «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» та німецькою Спілкою контактів з країнами колишнього Радянського Союзу “Kontakte-Контакты” e. V., Берлін,

Проект передбачає надання гуманітарної фінансової, медичної та у випадках крайньої потреби - іншої допопомоги правочинним претендентам, колишнім радянським військовополоненим - громадянам України за рахунок пожертв, зібраних і Спілкою контактів з країнами колишнього Радянського Союзу “Kontakte-Контакты” e. V.,Берлін.

В межах проекту передбачено надання наступної медичної допомоги:

- медична допомога за індивідуальним призначенням лікаря або за рецептом: медикаменти, тонометри, глюкометри, бандажі, інші вироби медичного призначення;

- оперативне видалення катаракти;

- слухопротезування

Нагадуємо, якщо Ви, чи хтось з Ваших рідних або знайомих під час Другоїї світової війни, перебуваючи в лавах Червоної Армії, потрапив у полон і потребує вищезгадану медичну або іншу допомогу, просимо звертатися з особистою заявою в довільній формі та оригіналами рецептів та/або медичних виписок, довідок лікаря за адресою:

МГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність"

вул. Кирилівська ( Фрунзе), 15 

м. Київ   04080

телефон\факс - (044) 462-50-09