1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
П'ятниця трав. 24

PDF Друк e-mail

Назва проекту:  "Створення меморіальної експозиції у місті Шостка Сумської області"

Виконавець проекту: Секретаріат Правління Міжнародної громадської організації "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність"

Керівник проекту: Сочка Любов Іванівна, керівник-головний спеціаліст відділу міжнародних зв"язків і розвитку програм

Термін дії проекту: 01.07.2013 - 31.12.2013

Кошти організатора програми: 80 000, 00 грн.

Цільова група: жертви нацистських переслідувань, ветерани і жертви війни, військових конфліктів, тоталітарних режимів

Мета проекту: збереження історичної правди про долі багатьох шосткінців, що потрапили на примусову працю чи зазнали страждань під час нацистської окупації; представлення новітніх досліджень з цієї тематики у Краєзнавчому музеї міста для широкого ознайомлення громадськості, у першу чергу, задля виховання і підвищення обізнаності молоді

Партнери проекту: Шосткінська міська рада; Краєзнавчий музей міста Шостка; Спілка «Центр дослідження історії порохового заводу Лібенау», м. Лібенау, ФРН.

Опис проекту: забезпечення наукового експертного супроводу в межах створення меморіальної музейної експозиції при Краєзнавчому музеї міста Шостка. Тематика експозиції присвячена вивозу молоді з Шостки та району на примусові роботи до Третього Рейху та періоду окупації. Заходи, що здійснюються в межах проекту:

- запис інтерв"ю з очевидцями у Шостці та Шосткінському районі Сумської області;

- робота у Державному архіві Сумської області;

- наукове опрацювання зібраного матеріалу, переклад та опрацювання матеріалів "Центру дослідження історії порохового заводу Лібенау";

- підготовка наукової концепції меморіальної експозиції у Шосткінському краєзнавчому музеї, супровідної наукової документації, проведення консультацій, видання брошури.

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru