1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Субота трав. 18

PDF Друк e-mail

Організація: Рівненський місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння і толератність"

Номер заявки: 07-МЕД-13

Керівник проекту: Суковата Людмила Дмитрівна

Назва проекту: "Центр "Турбота" - медико-соціальна підтримка колишніх жертв націонал-соціалізму та тоталітарних режимів"

Термін дії проекту: 01.06.2013 - 01.06.2014

Кошти організатора програми: 240 000,00 грн.

Цільова група: 90 осіб 

Опис проекту: Основним завданням реалізації проекту є покращення життя  членів цільової групи. В основу роботи спеціалістами проекту покладено принцип індивідуального підходу до кожної людини.

Двічі на місяць спеціалісти(лікар та мед.сестра) відвідують немобільних членів цільової групи по місцю проживання, де їм надається перша невідкладна  медична  та соціальна  допомога.

Два рази на місяць проводяться засідання клубу "Надвечір'я", на яких читаються лекції на теми: "Як керувати діабетом"," Що варто знати про стенокардію", "Гострий біль у спині", і т.д., після чого проводяться обговорення і даються відповіді на запитання.

Також на засіданнях клубу проходять  майстер-клас по вишиванню та в’язанню: "Вишивка", " Крючкотворчість", створюються кулінарні шедеври .

До знаменних та пам’ятних дат постійно проводяться вечори-зустрічі з членами цільової групи в читальному залі Здолбунівської центральної районної бібліотеки.

У проекті працюють 8 волонтерів, це особи старшого віку / від 65 – до 70 років /, які постійно відвідують та надають соціальну  допомогу членам цільової групи.

З усіма волонтерами  підписані  договори про співпрацю.

Проводяться поздоровлення жертв  націонал-соціалізму до ювілеїв.

Активно проводяться заходи щодо Діалогу поколінь, організовуються творчі вечори самодіяльності, концерти, святкування урочистих дат з учнями шкіл міста.

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru