1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок черв. 25

PDF Друк e-mail

Організація: Київський місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння і толератність"

Номер заявки: 03-МЕД-13

Керівник проекту: Суняєва Любов Михайлівна

Назва проекту: "Стимул заради життя"

Термін дії проекту: 01.06.2013 - 01.06.2014

Кошти організатора програми: 240 000,00 грн.

Цільова група: 450 осіб 

Опис проекту: Проект "Стимул заради життя" активізує громадську життєдіяльність колишніх жертв нацизму, що мешкають у м. Києві та Київській області, надає їм конкретну допомогу, особливо одиноким та тяжкохворим. Налагоджує історичну правду між жертвами нацизму та молодим поколінням. Молодь отримує інформацію з вуст безпосередніх учасників жахливих сторін історії.

Крім проведення щомісячних заходів в Клубі зустрічей, проект координує роботу 30 осіб волонтерів, що допомагають одиноким, лежачим хворим.

Регулярно проводяться зустрічі з молоддю, як в приміщенні Клубу, так і в навчальних закладах міста, святкування урочистих дат, тематичні зустрічі.

Декілька разів на місяць  колишні жертви нацизму відвідують вистави Національної опери України та Театру Російської Драми. Проводяться регулярні екскурсії по визначним місцям України.

Проводиться тісна співпраця з "Міжнародним медичним реабілітаційним центром для жертв війн та тоталітарних режимів". На базі Центру проводиться безкоштовне обстеження ЦГ.

При Клубі "Діалог поколінь" надає допомогу практичний психолог. Щонеділі здійснюється відвідування одиноких лежачих хворих.

Надається медична допомога: тонометри, глюкометри, засоби реабілітації, електрогрілки, окуляри, інвалідні візки. Щомісячно надається гуманітарна допомога одягом.

Подяка!

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru