1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок черв. 25

PDF Друк e-mail

Організація: Київський місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння та толерантність"

Номер заявки: 09-МЕД-10

Керівник проекту: Суняєва Любов Михайлівна

Назва проекту: "Клуб колишніх в'язнів нацизму "Діалог поколінь"

Термін дії проекту: 01.05.2010 - 01.05.2011

Кошти організатора програми: 240 000,00 грн.

Цільова група: 50 осіб

Опис проекту:

Проект "Клуб колишніх в’язнів нацизму "Діалог поколінь" активізує громадську життєдіяльність колишніх жертв нацизму, що мешкають у м. Києві та Київській області, надає їм конкретну допомогу, особливо одиноким та тяжкохворим. Налагоджує історичну правду між жертвами нацизму та молодим поколінням. Молодь отримує інформацію з вуст безпосередніх учасників жахливих сторін історії.

Крім проведення щомісячних заходів в Клубі, проект координує роботу 30 осіб волонтерів, що допомагають одиноким, лежачим хворим.

В планах роботи проведено зустрічі з молоддю, як в приміщенні Клубу, так і в навчальних закладах міста, святкування урочистих дат, тематичні зустрічі. Проведено 17 зустрічей в клубі та 7 в загальноосвітніх школах.

Прийняли участь в заходах 209 осіб жертв нацизму. Два рази на місяць колишні жертви нацизму відвідують вистави Національної опери України. В даному заході прийняли участь — 150 осіб. Здійснено З екскурсії до музеїв міста. Пройшли осінні зустрічі "Осіння палітра" з відвідуванням Ботанічного саду та виїзд до осіннього лісу. Прийняли участь 62 особи. Проводяться екскурсії до міст Бойової Слави, зокрема до м. Переяслав-Хмельницького, Умані.

Проводиться тісна співпраця з "Міжнародним медичним реабілітаційним центром для жертв війн та тоталітарних режимів". На базі Центру проведено безкоштовне обстеження 125 особам.

При Клубі "Діалог поколінь" надає допомогу практичний психолог. Щонеділі здійснюється відвідування одиноких лежачих хворих.

Надається медично-соціальна допомога. Отримали тонометри- 114 осіб, глюкометри- 55 осіб, пристрої опору- руху- 27 осіб, палички- милиці-15 осіб, електрогрілки- 15 осіб, окуляри- 133 осіб, інвалідні візки- 3 особи. Щомісячно надається гуманітарна допомога одягом. Роздано 18 тисяч одиниць одягу.

Про хід виконання проекту "Клуб колишніх в’язнів нацизму "Діалог поколінь" керівник проекту постійно звітує перед Правлінням МГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність", інформує районні осередкі колишніх жертв нацизму м. Києва.

Реалізація всіх запланованих заходів сприяє підвищенню життєдіяльності колишніх жертв нацизму, налагодженню діалогу історичної правди між ними та молодим поколінням.

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru