1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок черв. 25

PDF Друк e-mail

Організація: Хмельницький місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння та толерантність"

Номер заявки: 11-МЕД-10

Керівник проекту: Кухар Володимир Петрович

Назва проекту: "Центр людей похилого віку: жертв війн і тоталітарних режимів"

Термін дії проекту: 01.05.2010 - 01.05.2011

Кошти організатора програми: 220 423,00 грн.

Цільова група: 50 осіб

Опис проекту:

Центр створено з метою реалізації Програми медико – соціальної допомоги жертвам нацистських переслідувань Міжнародного фонду «Взаєморозуміння і толерантність» і за його фінансування.

Робота Центру спрямована на здійснення заходів з надання медико-соціальної та психологічної допомоги жертвам війн і тоталітарних режимів, організацію зустрічей підопічних між собою та молоддю до свят та визначних дат за для подолання соціальної ізоляції, відновлення соціальної справедливості, покращення якості їх життя.

Партнерами виконавця проекту Хмельницького осередку МФ «Взаєморозуміння і толерантність» є - .головне управління праці та соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації, обласна організація в’язнів концтаборів, обласний комітет профспілок працівників соціальної сфери, всеукраїнське об’єднання ветеранів в особі Хмельницького міського відділення; Хмельницька гімназія №2, асоційований член ЮНЕСКО з питань толерантності, з якими укладено відповідні угоди.

За перший період роботи Центром підтримано 240 осіб продуктовими наборами, 380 осіб медикаментами, засобами догляду і гігієни, придбано портативні апарати для домашньої фізіотерапії, виконано 94 лікарських призначень на дому, організовано вшанування в’язнів концтаборів, військовополонених до Дня Перемоги, зустріч жертв тоталітаризму з молоддю до Міжнародного дня пам’яті жертв Холокосту, зустріч - вечір для жінок цільової групи до Міжнародного Дня захисту прав жінок, проведено обласний конкурс народної творчості серед ветеранів - жертв війни до Дня Незалежності 24 серпня, проведено конкурси «Кращий волонтер року» до Міжнародного Дня волонтера та фотоконкурс серед фотомайстрів та фотоаматорів на краще висвітлення теми про життя осіб цільової групи. Підготовлено слайд-шоу до Міжнародного Дня жертв Другої світової війни, що відмічається щорічно під егідою ООН 8 та 9 травня для демонстрації по обласному телебаченні. Організовано вшанування в’язнів концтаборів, військовополонених до Міжнародного дня звільнення в’язнів концтаборів 11 квітня, яке проводиться на меморіалі табору військовополонених в передмісті м. Хмельницького, де поховано 65 тисяч жертв.

Моніторинг зворотнього зв’язку ведеться в «Журналі відгуків» Центру, як от: «Висловлюємо щиру подяку працівникам Міжнародного фонду «Взаєморозуміння і толерантність» за їхню працю і підтримку хворих людей, за доброзичливість і увагу до нас» ( Хотовицька Віра Максимівна, 81 рік, жертва нацизму, м. Хмельницький). «Большое спасибо Вам за заботу о нас стариках. Пусть за Ваш нелегкий труд и серце доброе будет жизнь у Вас счастливая и долгая» ( Кейно Ванда Володимирівна, 84 р., політрепресована, м. Хмельницький). « Ми щасливі, що належимо до членів Центру людей похилого віку, в якому дбають про нас, забезпечують безкоштовно ліками, які полегшують нам, немічним, наше здоров’я та матеріальне існування» ( сім’я Любинецьких, м. Хмельницький, політрепресовані).

Проводиться пошук коштів для розширення кола підопічних шляхом підготовки проектів до інших донорських організація, які відповідають тематиці проекту.

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru