1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок лист. 12

PDF Друк e-mail

Організація: Дніпропетровський місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння і толератність"

Номер заявки: 15-ІСТ-12

Керівник проекту: Серго Любов Юхимівна

Назва проекту: "Пошуково-дослідницький клуб "Пам'ять" по збереженню історичної пам'яті про жертв окупаційного режиму періоду Другої світової війни у м.Дніпропетровськ - 1941-1943 рр."

Термін дії проекту: 01.06.2012 - 01.06.2013

Кошти організатора програми: 220 800,00 грн.

Мета проекту: збереження історичної пам'яті про жертв окупаційного режиму періоду Другої світової війни в окупованому місті Дніпропетровськ, дослідження питань історії того періоду, патріотичне виховання молодого покоління у дусі гуманізму та толерантності.

Опис проекту: проект спрямований на групу населення м. Дніпропетровська з числа жертв окупаційного режиму, які проживали на окупованій території в період Другої світової війни (1941 -1943 рр.), а також студентів та школярів. 

В межах проекту проведено заходи: створення пошуково-дослідницького клубу "Пам'ять" з числа молоді м. Дніпропетровська, вивчення історичних матеріалів в архіві області, історичному музеї, через спілкування та інтерв'ю з членами цільової групи, які проживали на окупованій території, зустрічей з молоддю учбових закладівм. Дніпропетровська заради збереження історичної пам'яті, патріотичного виховання молоді, збір та видання спогадів, фотовиставки, поїздки по історичним місцям міста та області, країни, покладання квітів, висвітлення заходів у ЗМІ. 

В межах проекту відкрито меморіальну дошку на будівлі залізничного вокзалу у м. Дніпропетровськ, яку урочисто відкрито 19 травня 2013 року. Надпис на дошці: "В роки Великої Вітчизняної війни під час окупації м. Дніпропетровська в 1941-1943р.р. з цього вокзалу у фашистську неволю було вивезено 75 000 мирних жителів, в тому числі і маленьких дітей". А також видано книгу "Жива пам"ять" - книга пам"яті про окуповане місто Дніпропетровськ у роки Великої Вітчизняної війни.

Відкриття меморіальної дошки 19 травня 2013 року:

joomlamodniyportal.ru