1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок черв. 25

PDF Друк e-mail

Організація: Дніпропетровський місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння і толератність"

Номер заявки: 12-МЕД-12

Керівник проекту: Ромашко Антоніна Олексіївна

Назва проекту: "Клуб "Заради майбутнього" - медико-соціальна допомога жертвам націонал-соціалізму"

Термін дії проекту: 01.06.2012 - 01.06.2013

Кошти організатора програми: 240 000,00 грн.

Цільова група: 80 осіб

Опис проекту:

На протязі всього періоду реалізації проекту надається соціальна допомога членам цільової групи через координаторів груп – спілкування по телефону, при необхідності поміч у побуті, у зверненнях до офіційних установ поздоровлення, консультації, участь у культурних заходах та інше.

В жовтні 2012 року 50 чоловік відпочивали в санаторії «Орен-Крим» в Євпаторії.   Свої враження про відпочинок відобразив у вірші учасник цільової групи Ретинський Анатолій Валентинович.

В листопаді отримали ліки через аптеку за рецептами лікарів.

На протязі всього періоду бажаючи брали участь у заходах, які проводить міська бібліотека (зустрічі з цікавими людьми, тематичні зустрічі) згідно планам бібліотеки, а саме – «Хай вам буде весело» до ювілею Павла Глазового, літературна година. На якій слухачі почули гуморески Павла Глазового у виконанні дніпропетровських письменників та вечір пам'яті Аркадія Шорова, дніпропетровського поета, скульптора, барда, а також літературний вечір «Рідну мову у серце візьмімо» де звучали вірші, присвячені українській писемності та мови, у виконанні дніпропетровських авторів. Прийняли участь у ювілейному творчому вечері Олени Хейфец дніпропетровського поета, прозаїка, журналіста, автора семи книг прози та поезії. Вхід на ці зустрічі вільний.

5 грудня взяли участь у першому міському зльоті волонтерів.

6 грудня провели «Теплий дім» у члена цільової групи вдома – Воробйової Али Єгорівни з нагоди Дня народження. Спілкувалися, співали пісень, танцювали.

14 грудня провели зустріч в офісі –«Допоможи собі сам». Кожен учасник зустрічі приніс рецепти здоров'я, поділився ними. Пили чаї, настояні на травах, спілкувалися, співали пісень. Підборку рецептів кожен поніс з собою.

21 грудня здійснили екскурсію на новий завод «ІНТЕПАЙП СТАЛЬ» де ознайомилися з новітніми технологіями металургії. А також мали нагоду ознайомитися з п'ятьма арт-об'єктами роботи світової знаменитості – датського скульптора Олафур Еліссона, які стали частиною сучасного сталеливарного виробництва.

24 грудня провели «Теплий дім» у члена цільової групи вдома – Котьолкіної Лідії Романівни з нагоди її 85-річчя. Вона самотня, проживає сама, її обслуговує соціальна служба району. Координатор групи Гришаєва Ганна Павлівна спілкується з нею по телефону. Часто в її оселі буває волонтер.   Незважаючи на прикутість до ліжка вона любить життя, шуткує. З неї можна брати приклад.

27 грудня провели зустріч в офісі з нагоди Нового 2013 року. Ознайомилися з історією та традиціями святкування нового року, проводили розважальні вікторини, ігри, співали пісень, поздоровляли з Новим 2013 роком, отримали сувеніри та цукерки.

Увесь період поздоровляли з Днем народження членів цільової групи. Спілкувались в офісі та по телефону.

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru