1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок трав. 26

08.04.2016: "Презентація брошури з історії м. Шостки та району для вчителів у музеї "Родинна пам"ять" 12 квітня 2016 року

PDF Друк e-mail

Презентація брошури та CD-диску з дидактичними матеріалами

з історії Шостки та Шосткінського  району у ХХ столітті

У рамках  міжнародного проекту зі створення у Шостці меморіально-освітнього комплексу «Родинна пам’ять» МГО «МФ Взаєморозуміння і толерантність» разом з Шосткинським краєзнавчим музеєм 12 квітня 2016 року у лекційному залі меморіально-освітнього комплексу «Родинна пам’ять» (вул. Гагаріна, 1) буде проводити презентацію брошури та CD-диску з дидактичними матеріалами з історії Шостки та Шосткінського  району у ХХ столітті, зібрані під час створення експозиції, для викладачів історії освітніх закладів Шостки (шкіл, училищ, коледжу та інституту).

В експозиції музею зібрані унікальні матеріали з історії сіл Шосткинського району у довоєнні роки та під час Другої світової війни, а також свідчення мешканців сіл Клишки, Івот, Чапліївка, Ображіївка та інших. У брошурі представлені біографічні довідки на 80 осіб, які були репресовані у 1930-х роках, вивезені на примусові роботи до нацистської Німеччини, брали участь у бойових діях.